درباره آواپرداز
کسب و کارها
تماس با ما
فرصت های شغلی
گزارش سرمایه های انسانی آواپرداز 1401
درباره آواپرداز
درباره آواپرداز

در مسیر نوآوری و رشد اکوسیستم کار و ارزش آفرینی استان کرمان، مفتخریم که با ایجاد و توسعه‌ی زنجیره ای از کسب و کارها با بیش از 500 نفر سرمایه انسانی متخصص همراه و هم قدم با متخصصین و نوآوران استان هستیم. گروه فناوری آواپرداز در سال 1396 و با هدف توسعه شاخص‌های کسب و کار و ایفای نقش در فضای استارتاپی کرمان و پویایی هر چه بیشتر این حوزه، تاسیس شد. آواپرداز در حال حاضر سرمایه گذار کسب و کارهای فروشگاه‌ اینترنتی و حضوری مبیت (Mobit.ir) ، مبیت استور، پلتفرم تجارت سریع زودکس (Zoodex.ir)، سامانه مدیریت کسب و کار حسابرو (Hesabro.com)، پلتفرم فروش اقساطی و تضمین اقساط پی بای (PayBuy.ir)، شرکت ارائه دهنده راهکارهای هوشمند و اینترنت اشیا راهکار صنعت (Rahkarsanat.org) می باشد و در نهایت به عنوان تکمیل‌کننده زنجیره ارزش آواپرداز، کافه نوآوری و شتابدهنده آوینوکس (Avinox) از زیر مجموعه های این گروه فناوری میباشد .

مبیت
مبیت، پلتفرم فروش آنلاین و مارکت پلیس اینترنتی گروه فناوری آواپرداز است که در فاز توسعه ای خود در حال اضافه کردن ساختار بازارگاه به صورت فرانچایزهای حضوری اســت. مبیــت بــا بررســی نیــاز بــازار و خواست مشتری با بهره گیری از دانش فنی موجود در تیم خود، نوآوریهای جدیــدی را بــرای هموار کردن فرآیند خرید در دو حوزه آنلاین و حضوری خلق می‌نماید.
زودکس
زودکس، پلتفرم سفارش آنلاین و دلیوری سریع است که به‌ واسطه قرارداد با مجموعه‌های مختلف در دسته‌بندی‌های: فست‌‌فود، رستوران، کافی‌شاپ، میوه و سبزیجات، سوپرمارکت، نانوایی، آبمیوه و بستنی، هایپر پروتئینی، شکلات و شیرینی، عطاری و خشکبار، لوازم آرایشی و بهداشتی، گیفت، پت‌شاپ و… همکاری می‌کند.
آوینوکس
کافه نوآوری و شتابدهنده آوینوکس، بازوی نوآوری، شتابدهی و رشد کسب و کارهای گروه فناوری آواپرداز اســت کــه بــا مطالعه نمونه های موفق جهانی و بنچمارک آنها، به مدلــی اختصاصی برای فضای کسب و کار داخلی دست یافتیم. آوینوکس اکنون دارای زیر مجموعه ها و خدمات متنوعی اســت که هر کدام در حوزهای خاص مشغول به فعالیت است.
حسابرو
حسابرو به عنوان راهکار جامع توسعه کسب و کار رفع کننده نیاز های واحد های مختلف بازرگانی B2B و B2C، خدماتی و سایر کسب و کار ها می باشد.
پی‌بای
پلتفرم پی‌بای، سیستم جامع ارائه راهکارهای فروش اقساطی آواپرداز اســت که با استفاده از اعطای اعتبار به کاربران، فرآیند خرید اقساطی کالاها را برای آنها تسهیل می‌کند. این پلتفرم در فاز نخست خود که از سال 1395 شروع گردید و امروز به صورت یــک بســتر مستقل در حــوزه BNPL یا همان «الان بخرید و بعدا پرداخت کنید» به رشد و توانمندی سازی خود ادامه می دهد .
راهکار صنعت
شرکت راهکار صنعت آواپرداز، به عنوان واحد تحقیق و توسعه شرکت آواپرداز، فعالیت خود را در سال 1400 آغاز کرد. راهکارصنعت با ارائه راهکارهایی مبتنی بر هوشمندســازی بر بستر اینترنت اشیا (IOT) و با هدف توسعه زیرساخت‌های تکنولوژی و حمل و نقل، دو بستر «ابرســو» و «ترابار» را ایجاد کرده است. ابرســو، با هدف هوشمندسازی فرآیند مدیریت ناوگان لجستیک و افزایش امنیت و ردیابی بر خــط خودروها ایجاد شده و ترابار، یک بازارگاه الکترونیکی اســت که خدمات هوشــمندسازی و افزایش سرعت فرآیند حمل کالاها را، ارائه میدهد
عصر ارتباط
فروشگاههای حضوری کالای دیجیتال عصر ارتباط، نخستین کسب و کار گروه فناوری آواپرداز است که با بیش از 15 سال قدمت، باسابقه ترین آنهاست. عصر ارتباط در حال حاضر در بخشهای مختلفی در حال فعالیت اســت که شامل واحد فروش، واحد تعمیرات و پشتیبانی پس از فروش، بخش کنسول و تجهیزات بازی، بخش کالای دست دوم، واحد تامین اعتبار و فروش اقساطی است.
کسب و کارها
کسب و کارها

گروه فناوری آواپرداز با سرمایه گذاری روی ایده ها و افراد نوآور در سالهای گذشته توانسته در رشد و نوآوری این کسب کارها نقش کلیدی داشته باشد. ما با اعطای سرمایه، نیرو انسانی، فضای کار، شبکه سازی و تسهیل همکاری بین کسب کارهای زنجیره ارزش به شتابدهی آن ها کمک میکنم. آواپرداز اکنون دارای اکوسیستمی از کسب و کارهای فروشگاهی اینترنتی و حضوری، زیرساخت‌های فناوری، اداری، لجستیک، نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، مارکتینگ و رسانه‌ایست که با بیش از ۵۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های گوناگون، در حال ارائه خدمات به حدود ۵۰۰,۰۰۰ مشتری خود است که روز به روز بر تعداد این جامعه نیز افزوده می‌ شود.

فرصت‌های شغلی
فرصت‌های شغلی

آواپرداز بستری برای افراد با انگیزه، خلاق، منعطف و با پشتکار است که این باور را دارند که می‌توانند در کنار دیگران نقشی موثر برای جامعه خود ایفا نمایند. در آواپرداز این فرصت برایمان مهیاست تا از یکدیگر بیاموزیم، تجربیات‌مان را به اشتراک گذاریم و با هم رشد کنیم.

تماس با ما

تماس با ما

اگر سوالی درباره مجموعه آواپرداز، شرایط کاری، استانداردهای محیط کار و … دارید، مستقیما و بدون واسطه از ما بپرسید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهند داد.

کرمان، میدان قرنی،ساختمان پدر